תנאים כלליים

 

חברת  קשרי תעופה בע"מ  ח.פ 520039009 היא סוכנות נסיעות בתיירות פנים  ועל כן היא פועלת כמתווכת בין הנוסע לבין ספקי השירותים השונים, כגון: ספקי טיסות, בתי מלון, הסעות, חבילות מיוחדות וכדומה. 
 הזמנה המתבצעת באתר לאחד או יותר משירותי התיירות המוצעים על ידי חברת קשרי תעופה בע”מ  מהווה הסכמה מצד הלקוח לכל התנאים וההגבלות המפורטים בסעיף זה ובסעיפים מידע חשוב המתייחסים למוצרים השונים.
מוסכם בזאת כי כל תביעה ו/או טענה של הנוסע כנגד חברת  קשרי תעופה בע”מ חייבת להיות מובאת בכתב לפני החברה לא יאוחר מ-30 יום לאחר  סיום החופשה.
חברת  קשרי תעופה בע”מ לא תידרש להחזר הפרשים כלשהם, הנובעים משינויים אלו, ללא כל קשר לתאריך ביצוע ו/או אישור ההזמנה.
חברת  קשרי תעופה בע”מ מאפשרת לך לבצע הזמנות לכל בתי המלון בישראל.
מלונות באישור מיידי-מלונות עם זמינות חדרים מיידית המאפשרת לך עם הכנסת כרטיס אשראי לבצע רכישה מלאה כולל אישור ושובר מלון .
מלונות שנדרש אישור NO CONFIRIM מלונות שקיבלו את בקשתך ועד 24 שעות יתקבל אישור לגבי זמינות החדר  ב90% מהמקרים אנו שומרים הקצאות חדרים והתשובה בדרך כלל חיובית  וניתנת תוך דקות מעטות למעט בסופ"ש.
חברת קשרי תעופה בע”מ אינה אחראית בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן, עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים, או עקב גורמים שאינם תלויים בספק כגון: שביתות, מזג אוויר, ימי חג וכדומה.
בקשות שהינן בגדר בקשה ולא שולמה התמורה בגינן - אנן מובטחות והן בגדר בקשה בלבד ונתונות לשיקול דעתו הבלעדי של המלון .
לנוחיותכם, עומדות לרשותכם מספר אפשרויות לתשלום :

1. באמצעות כרטיס אשראי: העברת כל הפרטים כולל 3 ספרות בגב הכרטיס [בטלפון] במקרה והתשלום בכרטיס אשראי ,לא על שם המזמין יש להודיע לסוכן המטפל  בעת ההזמנה.
2. תשלום טלפוני : תוכלו להתקשר ולבצע את הזמנתכם בטלפון מול אחד מסוכני הנסיעות שלנו, לו גם תמסרו את פרטי כרטיס האשראי שלכם.
3. הפקדה בחשבון בנק : 4 ימי עבודה לפני קבלת השירות /מלון/טיסה ,שליחת אישור הפקדה לפקס  03/5219525
 4. תשלום מזומן : הגעה למשרדנו ברחוב נירים 2  תל אביב [קומה 2] עליך לדעת !
א. החיוב בפועל יתבצע על ידי הסוכן האישי שלכם  בקשרי תעופה בע”מ רק לאחר קבל אישור סופי מהספק על הזמנתכם. ב. קבלת שובר מלון לנוסע יתקבל לאחר אישור התשלום !

ג. חשוב מאוד לדעת ,מחזורי המכירה באתר 
  ימים א- ה 
  ימים ה- א 
הזמנה לימים שישי עד ראשון תחשב במערכת כחמישי- שבת.
לא ניתן לבצע הזמנה מעל 14 יום או יותר
יש להתייחס להערות שמימין להצעת מחיר .כחלק בלתי נפרד מההצעה.
 
ד.הכנסת פרטים כגון: טלפון ,פקס או מייל מאפשרת לחברת קשרי תעופה לבצע דיוור ללקוחות עבור מבצעי נופש עתידים 
   הקלדת האמייל מהווה אישור של הלקוח לקבלת חומר פירסומי במידה  ואין הלקוח מעונין לקבל חומר פירסומי ניתן להסיר את הפירסום באופן תמידי .

 תנאי שינוי וביטול למלונות בארץ - 
כל הרוכש שירות מאת החברה רשאי לבטל  את העסקה עפ"י הוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 .כל העסקאות שאינן במסגרת הוראות סעיף קטן[ג] להוראות החוק ,יחולו דמי ביטול הבאים:
על כל ההזמנות חלים דמי ביטול/שינוי של 100 שח לאדם או 5% מערך ההזמנה הנמוך מבינהם , מרגע ביצוע ההזמנה ועד 14 ימי עבודה לפני הנופש.
מ- 14 יום לפני הנופש ועד 3 ימי עבודה לפני, יחול דמי ביטול של לילה אחד.
פחות משלושה ימי עבודה יחולו דמי ביטול מלאים .
ביטול/שינוי יעשה באמצעות קבלת הודעת ביטול בכתב במשרדנו. בעסקאות מסוג "כל הקודם" ברשת ישרוטל :חיוב דמי הביטול /שינוי עפ"י תקנון המלון/רשת.
תאריך הביטול/שינוי הקובע יהיה תאריך קבלת המכתב/פקס במשרדנו.
במידה ויום קבלת ההודעה היינו יום שבתון בארץ / בחול ייחשב יום הביטול/שינוי מיום העבודה הראשון שלאחריו.
****במידה וקיימת אי התאמה בין המחירים המפורטים באתר לבין המחירים במוקד ההזמנות,בין אם זה בגלל שינוי מחירים ובין אם זה בגלל טעות בהקלדה, המחיר במוקד ההזמנות הוא הקובע. מה חשוב לדעת לגבי בית המלון - שעת כניסה לחדרים כמקובל בעולם כולו הוא מ - 14:00. במקרים בהם המלון אינו מלא לחלוטין, ניתן לעיתים לקבל את החדרים מוקדם יותר אך הדבר תלוי בזמינות החדרים במלון באותו זמן. לא ניתן להבטיח מראש חדר מוקדם אלא אם משלמים על לילה נוסף.
הגעה מאוחרת - יש להודיע  קשרי תעופה בע”מ עם ביצוע ההזמנה על שעת ההגעה למלון. בתי המלון אינם מתחייבים לשמור חדרים לאחר השעה 18:00 במידה ולא קיבלו על כך הודעה מוקדמת. עזיבת חדרים במלון - מתבצעת עד השעה 12:00 בצהרים וזאת ללא כל קשר למועד  ההגעה.
 חדר לשלושה/ארבעה -במקרה של הזמנת חדר לשלושה/ארבעה, שימו לב! בתי המלון לרוב, נוהגים להכניס מיטה שלישית/רביעית לחדר זוגי. לעיתים המיטות הנוספות הן מיטות מתקפלות.
חדר זוגי - ברוב בתי המלון, בחדרים הזוגיים ישנן מיטות נפרדות. אין כל אפשרות להבטיח מראש מיטה כפולה, אף אם הוזמנה מראש. היצע ע``פ הקיים   
Run of the House   .הזמנות מתבצעות עבור חדר במלון ,אין אפשרות להבטיח מראש מיקום ספציפי לחדר על-פי דרישת הלקוח לא בקומה ולא בצד המבוקשים.
רישום יתר - במקרה של רישום יתר בבית המלון, רשאי  בית המלון לשנות ע``פ אחריותו הבלעדית את האכסון, למלון אחר ואין קשרי תעופה בע”מ כל אחריות ו/או שליטה על כך.
מיזוג אויר - אין הפעלת מיזוג האוויר באחריותה של חברת קשרי תעופה בע”מ והיא לא תוכל לשאת בכל אחריות באשר להפעלתו של המיזוג בבית המלון. הפעלת המיזוג הנה באחריותו של בית המלון  בלבד
שירותים נוספים -שירותים נוספים בבית המלון כגון: חנייה, סאונה, חדר כושר וכו ניתנים בחלקם תמורת תשלום. בכל בעיה שמתעוררת במהלך השהייה במלון, חובה לפנות למשרד הקבלה של המלון .
תעודה מזהה: יש להגיע למלון עם תעודה מזהה+שובר מלון.לא ניתן להעביר זכות שובר הזמנה לאחר ,ללא אישור קשרי תעופה והמלון.למלון יש את הזכות לא חלקבל אורח במידה ואין התאמה בין השובר לתעודת זהות.

המלונות באתר זה כולל רשתות:
רשת פתאל,רשת ישרוטל,רשת דן,רשת שרתון,רשת רימונים,רשת הולידיי אין,רשת פרימה,רשת אטלס,רשת קיסר.
מילות חיפוש

צימר|צימרים .
כמוכן ניתן לקבל מחירים לצימרים בגליל,צימר ברמה,צימר בגולן,צימר בגליל עליון,צימרים איכותיים במחירים מעולים.